Výsledky 2015 PDF Tlačiť E-mail


Výsledková listina 28. Ročníka behu SNP Roháče-Podbiel, 02.08.2015; Celkové poradie





Štart číslo Meno Priezvisko Klub rok narodenia Kategória Výsledný čas Celkové poradie Kateg B Kateg C Kateg D Ženy E Ženy F Oravskí bežci
4 Michal Matúš ŠK OLYMP SLOVAKIA 1988 vozíčkár 00:57:18






38 Eduard Hapak Markam-Mok Mszana Dolna 1983
01:11:33 1





20 Tomáš Blaha Kromeříž 1976
01:12:45 2





23 Róbert Valiček TJ Obal servis Košice 1969 B 01:13:31 3 1




37 Jan Wydra Markam-Mok Mszana Dolna 1975 B 01:15:02 4 2




49 Ján Červeň BK RUN - Dolný Kubín 1987
01:15:41 5




1
58 Janusz Sarnicki Markam-Mok Mszana Dolna 1966 B 01:16:41 6 3




65 Tomáš Pukaj Triatlon team Dolný Kubín 1984
01:17:23 7




2
50 Jan Holiga Martin 1977
01:18:30 8





9 Emil Mlynárčik Fox On The Run, Hôrka 1960 C 01:18:42 9
1



31 Ryszard Kobajlo Markam-Mok Mszana Dolna 1962 C 01:18:49 10
2



19 Roman Baláž Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 1965 C 01:20:59 11
3



39 Roman Trtek L. Ondrej 1986
01:21:32 12





51 Milan Celerin Tatran Martin 1965 C 01:23:09 13
4



1 Pavol A. Dubovský ŠK Podbiel 1967 B 01:23:15 14 4



3
45 Jan Kamenský L. Peter 1965 C 01:25:20 15
5



10 Ervín Páleník Trenčín 1962 C 01:25:30 16
6



13 Dávid Sitárik Breza 1993
01:25:48 17




4
3 Filip Mihal Madagaskar D. Kubín 1990
01:26:02 18




5
30 Zygmund Lyznicki Markam-Mok Mszana Dolna 1951 D 01:27:08 19

1


18 Miroslav Lovčičan Nemak Slovakia Žiar nad Hronom 1973 B 01:27:36 20 5




43 Miloš Franko D. Kubín 1981
01:28:13 21




6
33 Peter Fašung 3atletics Prievidza 1949 D 01:28:16 22

2


8 Roman Petrikovič Tvrdošín 1967 B 01:28:30 23 6



7
34 Robert Berky Prievidza 1957 C 01:28:36 24
7



17 Peter Kypta BK Sliač 1951 D 01:28:49 25

3


54 Ján Zvara BŠK Banská Bystrica 1974 B 01:30:17 26 7




47 Dušan Sitek Bratislava 1955 D 01:30:21 27

4


48 Rastislav Eliaš ŠK Alibaba 1973 B 01:30:28 28 8




72 Martin Pekár AK Baník Prievidza 1979
01:30:43 29





14 Vladimír Pánik Trstená 1964 C 01:31:23 30
8


8
42 Renáta Klčová Družba Piešťany 1971 F 01:32:10 31



1
62 Pavel Krasuľa SKI Masters Ždiar 1962 C 01:32:46 32
9



73 Dušan Ďuračka Sokol Šišov 1965 C 01:33:45 33
10



2 Štefan Mihal Madagaskar D. Kubín 1970 B 01:34:30 34 9



9
40 Tomáš Tvrdoň Bratislava 1982
01:34:31 35





53 Anna Zvarová BŠK Banská Bystrica 1975 F 01:35:26 36



2
24 Marcela Vašková B. Bystrica 1979 E 01:35:41 37


1

68 Igor Voštiar Banská Štiavnica 1977
01:35:42 38





41 Jozef Pisoň Podbiel 1979
01:36:33 39




10
76 Danka Hanulová Lipt. Sliače 1970 F 01:36:56 40



3
63 Štefan Verníček Zákamenné 1958 C 01:36:57 41
11


11
64 Michal Fafejta Zákamenné 1985
01:37:02 42




12
36 Peter Valach Zvolen 1961 C 01:38:07 43
12



70 Štefan Ševčík ŠKP Prievidza 1951 D 01:38:50 44

5


11 Marian Cyprian Dubnica 1947 D 01:39:07 45

6


56 Marek Mojžiš Bratislava 1981
01:40:12 46





74 Ľubomír Záhora Hruštín 1966 B 01:40:52 47 10



13
29 Jozef Vrták Nedožery 1952 D 01:41:36 48

7


57 Katarína Dvorská Podbiel 1985 E 01:42:22 49


2
14
69 Rastislav Vajduľák Tvrdošín 1977
01:42:58 50




15
28 Ján Jurina TJ Roháče Zuberec 1954 D 01:43:33 51

8

16
71 Juraj Chrenko Baník Prievidza 1959 C 01:43:42 52
13



75 Pavol Hanula Lipt. Sliače 1969 B 01:43:50 53 11




44 Anton Kopernický Nová Baňa 1971 B 01:44:37 54 12




59 Jozef Jagelka Zubrohlava 1967 B 01:44:46 55 13



17
60 Juraj Vajduliak Tvrdošín 1961 C 01:45:40 56
14


18
7 Ján Balún ŠK Tvrdošín 1971 B 01:47:39 57 14



19
61 Pavol Kincel Turany 1951 D 01:48:53 58

9


32 Marek Wasik Poľsko 1960 C 01:49:01 59
15



35 Eva Valková Zvolen 1964 F 01:49:19 60



4
21 Jozef Štekláč Martin 1954 D 01:49:50 61

10


55 Peter Kohút OŠK Ludrová 1977
01:51:02 62





22 Pavol Ďurdík Folkušová 1955 D 01:51:08 63

11


67 Soňa Jurigová Runners Dolný Kubín 1972 F 01:53:51 64



5 20
25 Pavel Hýrošš Sučany 1952 D 01:56:02 65

12


15 Norika Šillíková BK Sliač 1967 F 01:56:09 66



6
66 Zuzana Kvietkova BK Dolný Kubin 1987 E 01:57:45 67


3
21
26 Marta Harmatova TJ Rohace Zuberec 1955 F 01:59:12 68



7 22
16 Stanislav Vrbický BK Sliač 1957 C 02:02:43 69
16



12 Ján Klimek Čachtice 1944 D 02:07:12 70

13


6 Peter Balún ŠK Tvrdošín 1970 B 02:08:13 71 15



23
27 Agnes Benna Vancouver, BC Kanada 1946 F 02:11:54 72



8
46 Stanislav Lofaj Krivá 1947 D 02:12:03 73

14

24
5 Viktor Fonfer ŠK Tvrdošin 1971 B DNF








Výsledková listina 28. Ročníka behu SNP Roháče-Podbiel, 02.08.2015; Kategórie




Štart číslo Meno Priezvisko Klub rok narodenia Kategória Výsledný čas Celkové poradie Kateg B Kateg C Kateg D Ženy E Ženy F
4 Michal Matúš ŠK OLYMP SLOVAKIA 1988 vozíčkár 00:57:18





38 Eduard Hapak Markam-Mok Mszana Dolna 1983
01:11:33 1




20 Tomáš Blaha Kromeříž 1976
01:12:45 2




49 Ján Červeň BK RUN - Dolný Kubín 1987
01:15:41 5




65 Tomáš Pukaj Triatlon team Dolný Kubín 1984
01:17:23 7




50 Jan Holiga Martin 1977
01:18:30 8




39 Roman Trtek L. Ondrej 1986
01:21:32 12




13 Dávid Sitárik Breza 1993
01:25:48 17




3 Filip Mihal Madagaskar D. Kubín 1990
01:26:02 18




43 Miloš Franko D. Kubín 1981
01:28:13 21




72 Martin Pekár AK Baník Prievidza 1979
01:30:43 29




40 Tomáš Tvrdoň Bratislava 1982
01:34:31 35




68 Igor Voštiar Banská Štiavnica 1977
01:35:42 38




41 Jozef Pisoň Podbiel 1979
01:36:33 39




64 Michal Fafejta Zákamenné 1985
01:37:02 42




56 Marek Mojžiš Bratislava 1981
01:40:12 46




69 Rastislav Vajduľák Tvrdošín 1977
01:42:58 50




55 Peter Kohút OŠK Ludrová 1977
01:51:02 62




23 Róbert Valiček TJ Obal servis Košice 1969 B 01:13:31 3 1



37 Jan Wydra Markam-Mok Mszana Dolna 1975 B 01:15:02 4 2



58 Janusz Sarnicki Markam-Mok Mszana Dolna 1966 B 01:16:41 6 3



1 Pavol A. Dubovský ŠK Podbiel 1967 B 01:23:15 14 4



18 Miroslav Lovčičan Nemak Slovakia Žiar nad Hronom 1973 B 01:27:36 20 5



8 Roman Petrikovič Tvrdošín 1967 B 01:28:30 23 6



54 Ján Zvara BŠK Banská Bystrica 1974 B 01:30:17 26 7



48 Rastislav Eliaš ŠK Alibaba 1973 B 01:30:28 28 8



2 Štefan Mihal Madagaskar D. Kubín 1970 B 01:34:30 34 9



74 Ľubomír Záhora Hruštín 1966 B 01:40:52 47 10



75 Pavol Hanula Lipt. Sliače 1969 B 01:43:50 53 11



44 Anton Kopernický Nová Baňa 1971 B 01:44:37 54 12



59 Jozef Jagelka Zubrohlava 1967 B 01:44:46 55 13



7 Ján Balún ŠK Tvrdošín 1971 B 01:47:39 57 14



6 Peter Balún ŠK Tvrdošín 1970 B 02:08:13 71 15



9 Emil Mlynárčik Fox On The Run, Hôrka 1960 C 01:18:42 9
1


31 Ryszard Kobajlo Markam-Mok Mszana Dolna 1962 C 01:18:49 10
2


19 Roman Baláž Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 1965 C 01:20:59 11
3


51 Milan Celerin Tatran Martin 1965 C 01:23:09 13
4


45 Jan Kamenský L. Peter 1965 C 01:25:20 15
5


10 Ervín Páleník Trenčín 1962 C 01:25:30 16
6


34 Robert Berky Prievidza 1957 C 01:28:36 24
7


14 Vladimír Pánik Trstená 1964 C 01:31:23 30
8


62 Pavel Krasuľa SKI Masters Ždiar 1962 C 01:32:46 32
9


73 Dušan Ďuračka Sokol Šišov 1965 C 01:33:45 33
10


63 Štefan Verníček Zákamenné 1958 C 01:36:57 41
11


36 Peter Valach Zvolen 1961 C 01:38:07 43
12


71 Juraj Chrenko Baník Prievidza 1959 C 01:43:42 52
13


60 Juraj Vajduliak Tvrdošín 1961 C 01:45:40 56
14


32 Marek Wasik Poľsko 1960 C 01:49:01 59
15


16 Stanislav Vrbický BK Sliač 1957 C 02:02:43 69
16


30 Zygmund Lyznicki Markam-Mok Mszana Dolna 1951 D 01:27:08 19

1

33 Peter Fašung 3atletics Prievidza 1949 D 01:28:16 22

2

17 Peter Kypta BK Sliač 1951 D 01:28:49 25

3

47 Dušan Sitek Bratislava 1955 D 01:30:21 27

4

70 Štefan Ševčík ŠKP Prievidza 1951 D 01:38:50 44

5

11 Marian Cyprian Dubnica 1947 D 01:39:07 45

6

29 Jozef Vrták Nedožery 1952 D 01:41:36 48

7

28 Ján Jurina TJ Roháče Zuberec 1954 D 01:43:33 51

8

61 Pavol Kincel Turany 1951 D 01:48:53 58

9

21 Jozef Štekláč Martin 1954 D 01:49:50 61

10

22 Pavol Ďurdík Folkušová 1955 D 01:51:08 63

11

25 Pavel Hýrošš Sučany 1952 D 01:56:02 65

12

12 Ján Klimek Čachtice 1944 D 02:07:12 70

13

46 Stanislav Lofaj Krivá 1947 D 02:12:03 73

14

24 Marcela Vašková B. Bystrica 1979 E 01:35:41 37


1
57 Katarína Dvorská Podbiel 1985 E 01:42:22 49


2
66 Zuzana Kvietkova BK Dolný Kubin 1987 E 01:57:45 67


3
42 Renáta Klčová Družba Piešťany 1971 F 01:32:10 31



1
53 Anna Zvarová BŠK Banská Bystrica 1975 F 01:35:26 36



2
76 Danka Hanulová Lipt. Sliače 1970 F 01:36:56 40



3
35 Eva Valková Zvolen 1964 F 01:49:19 60



4
67 Soňa Jurigová Runners Dolný Kubín 1972 F 01:53:51 64



5
15 Norika Šillíková BK Sliač 1967 F 01:56:09 66



6
26 Marta Harmatova TJ Rohace Zuberec 1955 F 01:59:12 68



7
27 Agnes Benna Vancouver, BC Kanada 1946 F 02:11:54 72



8
5 Viktor Fonfer ŠK Tvrdošin 1971 B DNF





 
Copyright © 2017 Športový klub Podbiel. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.