Výsledky 2014 PDF Tlačiť E-mail

Výsledková listina 27. Ročníka behu SNP Roháče-Podbiel, 03.08.2014





Štart číslo Meno Priezvisko Klub Kategória Výsledný čas Celkové poradie Kateg B Kateg C Kateg D Ženy E Ženy F Oravskí bežci
18 Roman Arbet JM Demolex Bardejov
01:12:56 1





5 Robert Valíček Obal Servis Kosice B 01:14:55 2 1




30 Jan Wydra Markam-Mok Mszana Dolna
01:15:55 3





25 Ján Červeň Dolný Kubín
01:16:50 4




1
28 Janusz Sarnicki Markam-Mok Mszana Dolna B 01:16:59 5 2




34 Róbert Bíreš Šk copyservis Liptovský Mikuláš B 01:17:57 6 3




33 Slavomír Dobák Šk copyservis Liptovský Mikuláš B 01:24:28 7 4




4 Andrzej Błaszczak TG Sokół Zakopane C 01:24:54 8
1



56 Ján Kamenský Liptovský Peter B 01:26:20 9 5




27 Zygmund Lyznicki Markam-Mok Mszana Dolna D 01:27:39 10

1


3 Piotr Fudalej T.G SOKÓŁ ZAKOPANE B 01:27:41 11 6




15 Pavol Faško Horná Lehota C 01:28:13 12
2



52 Peter Sitarik Kb Breza B 01:29:05 13 7



2
36 Miloš Franko ŠK ORAVAMAN
01:29:27 14




3
20 Róbert Berky Prievidza C 01:30:42 15
3



17 Vladimír Pánik Mšk Trstená C 01:31:19 16
4


4
21 Peter Fašung 3 Atletics Prievidza D 01:31:34 17

2


59 Adam Kovalik ak svetlosak bb
01:31:36 18





31 Jiří Balihar Balini B 01:32:27 19 8




11 Ján Môcik Cerovo C 01:32:46 20
5



13 Peter Kypta BK Sliač D 01:33:10 21

3


32 Michal Kudlička bike&motion B 01:34:32 22 9




57 Igor Voštiar Banská Štiavnica
01:35:46 23





29 Sabina Wydra Markam-Mok Mszana Dolna E 01:36:24 24


1

43 Roman Lisý ŠK BOBROVEC B 01:36:34 25 10




45 Dušan Sitek BBS Bratislava C 01:36:44 26
6



47 Renata Klčová Družba Piešťany F 01:37:41 27



1
1 Viktor Fonfer šk tvrdošin B 01:38:31 28 11



5
67 Róber Páll Fitrun Liptovský Mikuláš B 01:39:27 29 12




54 Ľubomir Zahora Hruštín B 01:39:42 30 13



6
46 Karol Badinský ADRA Slovensko C 01:40:18 31
7



10 Peter Hajduk O5 BK Furča Košice
01:40:37 32





2 Dariusz Serafin T.G SOKÓŁ ZAKOPANE B 01:40:46 33 14




40 Pavel Hýrošš Sučany D 01:41:01 34

4


37 Štefan Verníček Zákamenné C 01:41:17 35
8


7
60 Karin Kaczorová Bratislava E 01:41:22 36


2

8 Ján Jurina TJ Roháče Zuberec D 01:44:33 37

5

8
65 Artur Kurzeja Katowice B 01:45:04 38 15




50 Peter Valach Zvolen C 01:45:33 39
9



26 Rastislav Vajduľák Tvrdošín
01:45:46 40




9
71 Vlastimil Raclavský Liga 100 Olomouc C 01:46:43 41
10



19 Jozef Vrták Nedožery D 01:47:10 42

6


48 Dodo Švelta Humenné
01:47:32 43





16 Jozef Pisoň ŠK Podbiel
01:47:50 44




10
7 Karol Palenik Jacksonville, Florida
01:47:53 45





70 Jozef Urban šľimák Harichovský B 01:48:29 46 16




44 Augustín Dudek ŠK BOBROVEC D 01:48:58 47

7


35 Eugen Scheling ŠK ORAVAMAN B 01:49:26 48 17



11
38 Jozef Jagelka ZUBROHLAVA B 01:49:57 49 18



12
39 Jozef Štekláč Martin D 01:50:45 50

8


49 Eva Valachová Zvolen F 01:51:10 51



2
6 Juraj Horský Pulse 230 C 01:51:35 52
11



23 Katarína Třísková Praha F 01:52:06 53



3
63 Peter Kohút OŠK Ludrová
01:52:12 54





69 Miroslav Černý AK Bojničky C 01:53:19 55
12



61 Peter Vegh sportTATRY.sk B 01:53:39 56 19




62 Katarína Dvorská ŠK Podbiel E 01:54:07 57


3
13
51 Darina Vuongová Vuong Team Žarnovica F 01:55:36 58



4
68 Peter Sirota Fitrun Liptovský Mikuláš B 01:56:15 59 20




42 Ján Balun Šk Tvrdošín B 01:56:38 60 21



14
66 Bożena Kurzeja Dąbrowa Górnicza F 01:58:13 61



5
22 Jozef Bašovský ZTŠČ Baňa Cigeľ Prievidza D 01:58:28 62

9


9 Andrea Pavlovská Prešov E 01:59:08 63


4

24 Jana Havlíková Dolný Kubín F 02:00:55 64



6 15
41 Peter Franko JC Southall, London
02:02:47 65





12 Nora Šillíková BK Sliač F 02:04:05 66



7
64 Martin Zrník Ľubochňa
02:16:11 67





58 Ľubomír Hamza Martin D 02:20:07 68

10


53 Stanislav Lofaj TJ Krivá D 02:21:15 69

11

16
55 Jozef Kravský Krivá
02:22:46 70




17
14 Stanislav Vrbický BK Sliač C DNF









Výsledková listina 27. Ročníka behu SNP Roháče-Podbiel, 03.08.2014; Kategórie





Štart číslo Meno Priezvisko Klub rok narodenia Kategória Výsledný čas Celkové poradie Kateg B Kateg C Kateg D Ženy E Ženy F Oravskí bežci
18 Roman Arbet JM Demolex Bardejov 1976
01:12:56 1





30 Jan Wydra Markam-Mok Mszana Dolna 1975
01:15:55 3





25 Ján Červeň Dolný Kubín 1987
01:16:50 4




1
36 Miloš Franko ŠK ORAVAMAN 1981
01:29:27 14




3
59 Adam Kovalik ak svetlosak bb 1996
01:31:36 18





57 Igor Voštiar Banská Štiavnica 1977
01:35:46 23





10 Peter Hajduk O5 BK Furča Košice 1980
01:40:37 32





26 Rastislav Vajduľák Tvrdošín 1977
01:45:46 40




9
48 Dodo Švelta Humenné 1976
01:47:32 43





16 Jozef Pisoň ŠK Podbiel 1979
01:47:50 44




10
7 Karol Palenik Jacksonville, Florida 1980
01:47:53 45





63 Peter Kohút OŠK Ludrová 1977
01:52:12 54





41 Peter Franko JC Southall, London 1977
02:02:47 65





64 Martin Zrník Ľubochňa 1994
02:16:11 67





55 Jozef Kravský Krivá 1981
02:22:46 70




17
5 Robert Valíček Obal Servis Kosice 1969 B 01:14:55 2 1




28 Janusz Sarnicki Markam-Mok Mszana Dolna 1966 B 01:16:59 5 2




34 Róbert Bíreš Šk copyservis Liptovský Mikuláš 1970 B 01:17:57 6 3




33 Slavomír Dobák Šk copyservis Liptovský Mikuláš 1973 B 01:24:28 7 4




56 Ján Kamenský Liptovský Peter 1965 B 01:26:20 9 5




3 Piotr Fudalej T.G SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 B 01:27:41 11 6




52 Peter Sitarik Kb Breza 1968 B 01:29:05 13 7



2
31 Jiří Balihar Balini 1973 B 01:32:27 19 8




32 Michal Kudlička bike&motion 1973 B 01:34:32 22 9




43 Roman Lisý ŠK BOBROVEC 1969 B 01:36:34 25 10




1 Viktor Fonfer šk tvrdošin 1971 B 01:38:31 28 11



5
67 Róber Páll Fitrun Liptovský Mikuláš 1965 B 01:39:27 29 12




54 Ľubomir Zahora Hruštín 1966 B 01:39:42 30 13



6
2 Dariusz Serafin T.G SOKÓŁ ZAKOPANE 1966 B 01:40:46 33 14




65 Artur Kurzeja Katowice 1973 B 01:45:04 38 15




70 Jozef Urban šľimák Harichovský 1969 B 01:48:29 46 16




35 Eugen Scheling ŠK ORAVAMAN 1972 B 01:49:26 48 17



11
38 Jozef Jagelka ZUBROHLAVA 1967 B 01:49:57 49 18



12
61 Peter Vegh sportTATRY.sk 1968 B 01:53:39 56 19




68 Peter Sirota Fitrun Liptovský Mikuláš 1969 B 01:56:15 59 20




42 Ján Balun Šk Tvrdošín 1971 B 01:56:38 60 21



14
4 Andrzej Błaszczak TG Sokół Zakopane 1961 C 01:24:54 8
1



15 Pavol Faško Horná Lehota 1963 C 01:28:13 12
2



20 Róbert Berky Prievidza 1957 C 01:30:42 15
3



17 Vladimír Pánik Mšk Trstená 1964 C 01:31:19 16
4


4
11 Ján Môcik Cerovo 1964 C 01:32:46 20
5



45 Dušan Sitek BBS Bratislava 1955 C 01:36:44 26
6



46 Karol Badinský ADRA Slovensko 1955 C 01:40:18 31
7



37 Štefan Verníček Zákamenné 1958 C 01:41:17 35
8


7
50 Peter Valach Zvolen 1961 C 01:45:33 39
9



71 Vlastimil Raclavský Liga 100 Olomouc 1955 C 01:46:43 41
10



6 Juraj Horský Pulse 230 1962 C 01:51:35 52
11



69 Miroslav Černý AK Bojničky 1958 C 01:53:19 55
12



14 Stanislav Vrbický BK Sliač 1957 C DNF






27 Zygmund Lyznicki Markam-Mok Mszana Dolna 1951 D 01:27:39 10

1


21 Peter Fašung 3 Atletics Prievidza 1949 D 01:31:34 17

2


13 Peter Kypta BK Sliač 1951 D 01:33:10 21

3


40 Pavel Hýrošš Sučany 1952 D 01:41:01 34

4


8 Ján Jurina TJ Roháče Zuberec 1954 D 01:44:33 37

5

8
19 Jozef Vrták Nedožery 1952 D 01:47:10 42

6


44 Augustín Dudek ŠK BOBROVEC 1949 D 01:48:58 47

7


39 Jozef Štekláč Martin 1954 D 01:50:45 50

8


22 Jozef Bašovský ZTŠČ Baňa Cigeľ Prievidza 1944 D 01:58:28 62

9


58 Ľubomír Hamza Martin 1950 D 02:20:07 68

10


53 Stanislav Lofaj TJ Krivá 1947 D 02:21:15 69

11

16
29 Sabina Wydra Markam-Mok Mszana Dolna 1982 E 01:36:24 24


1

60 Karin Kaczorová Bratislava 1976 E 01:41:22 36


2

62 Katarína Dvorská ŠK Podbiel 1985 E 01:54:07 57


3
13
9 Andrea Pavlovská Prešov 1980 E 01:59:08 63


4

47 Renata Klčová Družba Piešťany 1971 F 01:37:41 27



1
49 Eva Valachová Zvolen 1964 F 01:51:10 51



2
23 Katarína Třísková Praha 1971 F 01:52:06 53



3
51 Darina Vuongová Vuong Team Žarnovica 1965 F 01:55:36 58



4
66 Bożena Kurzeja Dąbrowa Górnicza 1974 F 01:58:13 61



5
24 Jana Havlíková Dolný Kubín 1972 F 02:00:55 64



6 15
12 Nora Šillíková BK Sliač 1967 F 02:04:05 66



7



Výsledková listina 27. Ročníka behu SNP Roháče-Podbiel, 03.08.2014; Oravskí pretekári





Štart číslo Meno Priezvisko Klub rok narodenia Kategória Výsledný čas Celkové poradie Kateg B Kateg C Kateg D Ženy E Ženy F Oravskí bežci
25 Ján Červeň Dolný Kubín 1987
01:16:50 4




1
52 Peter Sitarik Kb Breza 1968 B 01:29:05 13 7



2
36 Miloš Franko ŠK ORAVAMAN 1981
01:29:27 14




3
17 Vladimír Pánik Mšk Trstená 1964 C 01:31:19 16
4


4
1 Viktor Fonfer šk tvrdošin 1971 B 01:38:31 28 11



5
54 Ľubomir Zahora Hruštín 1966 B 01:39:42 30 13



6
37 Štefan Verníček Zákamenné 1958 C 01:41:17 35
8


7
8 Ján Jurina TJ Roháče Zuberec 1954 D 01:44:33 37

5

8
26 Rastislav Vajduľák Tvrdošín 1977
01:45:46 40




9
16 Jozef Pisoň ŠK Podbiel 1979
01:47:50 44




10
35 Eugen Scheling ŠK ORAVAMAN 1972 B 01:49:26 48 17



11
38 Jozef Jagelka ZUBROHLAVA 1967 B 01:49:57 49 18



12
62 Katarína Dvorská ŠK Podbiel 1985 E 01:54:07 57


3
13
42 Ján Balun Šk Tvrdošín 1971 B 01:56:38 60 21



14
24 Jana Havlíková Dolný Kubín 1972 F 02:00:55 64



6 15
53 Stanislav Lofaj TJ Krivá 1947 D 02:21:15 69

11

16
55 Jozef Kravský Krivá 1981
02:22:46 70




17
 
Copyright © 2017 Športový klub Podbiel. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.