Výsledky 2013 PDF Tlačiť E-mail

Štartové číslo Meno Priezvisko Klub Kategória Výsledný čas Celkové poradie Kategória B Kategória C Kategória D Ženy E Ženy F Oravskí bežci
15 Róbert Valiček Obal servis Košice B 01:17:02 1 1




38 Štefan Štefina Spartak Dubnica
01:22:09 2





39 Ivan Pavlík Spartak Dubnica
01:24:35 3





18 Pavol Dubovský ŠK Podbiel B 01:26:08 4 2



1
2 Zygmund Lyznicki Mszana Dolna D 01:27:06 5

1


30 Róbert Berky Prievidza C 01:27:35 6
1



10 Miloš Franko ŠK Orava Man Club
01:28:20 7




2
29 Ján Kamenský Liptovský Peter B 01:30:23 8 3




17 Vladimír Pánik Mšk Trstená B 01:30:47 9 4



3
9 Jozef Pisoň ŠK Podbiel
01:31:32 10




4
3 Mariuzs Papiez Mszana Dolna
01:32:40 11





14 Peter Vyhnička Považská Bystrica
01:33:36 12





45 Jakub Maxa Slávia ŽU Žilina
01:35:17 13





44 Marián Bugoš Turčianske Teplice
01:35:29 14





4 Sabina Wydra Mszana Dolna E 01:35:57 15


1

27 Jozef Vrták Nedožery D 01:36:05 16

2


1 Viktor Fonfer ŠK Tvrdošín B 01:37:43 17 5



5
8 Roman Lisý ŠK BOBROVEC B 01:38:03 18 6




36 Renáta Klčová Družba Piešťany F 01:38:20 19



1
23 Petr Koníček Uherský Brod - Havřice B 01:38:24 20 7




32 Lubomir Zahora Hruštín B 01:39:32 21 8



6
33 Marián Kohút Diaková
01:39:47 22





34 Ľuboš Thomka ŠKP Martin
01:40:08 23





6 Jakub Duda Mszana Dolna
01:41:13 24





13 Juraj Citorík BLK Mochovce B 01:43:34 25 9




21 Pavol Gura Trnava
01:44:22 26





16 Tomislav Grubert Bratislava B 01:45:50 27 10




26 Igor Voštiar Banská Štiavnica
01:45:52 28





7 Pavol Hýrošš Sučany D 01:47:53 29

3


5 Pavol Hajduk Dolný Kubin B 01:49:18 30 11



7
19 Anton Kopernický Nová Baňa B 01:49:32 31 12




42 Monika Gibastikova Zabiedovo E 01:49:58 32


2
8
35 Michal Kolena Martin
01:51:20 33





37 Pavel Krasula 1.SKI MASTERS ŽDIAR C 01:51:58 34
2



22 Jozef Jagelka Zubrohlava B 01:53:12 35 13



9
41 Vlastimil Raclavský Olomouc C 01:53:50 36
3



43 Peter Kohút OŠK Ludrová
01:54:41 37





28 Katarína Dvorská ŠK Podbiel E 01:54:48 38


3
10
40 Juraj Vajduliak OB Tvrdošín C 01:57:53 39
4


11
46 Ľubomír Hamza Martin D 02:08:51 40

4


12 Ľubomír Chorvát Bratislava IV.
02:12:55 41





20 Patrik Dubovecký Turist klub Lipt.Sliač
02:16:03 42





11 Peter Franko ŠK Orava Man Club
02:17:35 43




12
25 Martin Tesař Brno
02:27:19 44





24 Kristýna Koníčková Uherský Brod - Havřice E 02:27:19 44


4

31 Stanislav Lofaj Krivá D 02:27:31 46

5

13
 
Copyright © 2017 Športový klub Podbiel. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.