Výsledky 2012 PDF Tlačiť E-mail

 

  Výsledková listina 25. Ročníka behu SNP Roháče-Podbiel, 05.08.2012          
Štartové číslo Meno Priezvisko Klub Výsledný čas Celkové poradie Kategória B Kategória C Kategória D Ženy Oravskí bežci
6 Jan Wydra MOK Mszana Dolna 01:12:47 1          
21 Janusz Sarnicki MOK Mszana Dolna 01:13:13 2 1        
34 Robert Rolko ŠKP Žilina 01:15:39 3 2        
25 Milan Blaško Poprad 01:23:07 4   1      
4 Zygmunt Łyżnicki Markam MOK Mszana Dolna 01:24:40 5     1    
2 Pavol A. Dubovský ŠK Podbiel 01:24:41 6 3       1
20 Patrik Hrotek Horná Ves 01:24:58 7          
5 Sabina Wydra MOK Mszana Dolna 01:26:53 8       1  
17 Róbert Berky Prievidza 01:27:12 9   2      
26 Tomasz Udziela Nowy Targ 01:27:58 10          
10 Vladimír Pánik Trstená 01:28:33 11 4       2
28 Miloš Franko Nižná 01:29:16 12         3
35 Katarína Drahovská ŠBR Piešťany 01:30:02 13       2  
23 Milan Samec KRB Partizánske 01:35:02 14     2    
39 Renata Klčová Družba Piešťany 01:35:17 15       3  
40 Peter Valach Zvolen 01:35:26 16   3      
12 Marek Bednarz AZS KPSW/Aktywni Kociewiacy 01:35:47 17 5        
38 Jaroslav Špírek Ružomberok 01:37:45 18   4      
16 Pavel Hýrošš BS Tatran Turany 01:39:28 19     3    
27 Štefan Verníček Zákamenné 01:39:52 20   5      
18 Jozef Vrták Prievidza 01:41:46 21     4    
1 Viktor Fonfer Tvrdosin 01:42:26 22 6       4
22 Pavol Ďurdík BS Tatran Turany 01:44:12 23   6      
33 Jozef Jagelka Zubrohlava 01:47:19 24 7       5
32 Juraj Vajduliak Tvrdošín 01:47:26 25   7     6
19 Patrik Koči Partizánske 01:47:46 26          
13 Maria Bednarz AZS KPSW/Aktywni Kociewiacy 01:49:01 27       4  
24 Pavol Kincel Bs Tatran Turany 01:49:04 28     5    
29 Monika Gibastikova Zábiedovo, 02801 01:49:56 29       5 7
8 Jana Hubová Námestovo 01:49:56 29       5 8
36 Eva Valachová Zvolen 01:50:19 31       7  
14 Tomáš Košík BK Fastfood Žilina 01:50:30 32     6    
3 Vladimír Krčmáry HGM Žilina 01:50:30 32   8      
9 Ivo Kondapaneni Bratislava 01:55:25 34     7    
11 Jozef Liskaj BS Tatran Turany 01:55:45 35     8    
31 Milan Plevák TJ Zuberec 02:01:03 36   9     9
15 Slavomír Urbanovský BS Tatran Turany 02:01:19 37 8        
7 Ľudmila Preťová Trstená 02:08:08 38       8 10
37 Kristína Vajsová Zvolen 02:15:29 39       9  
41 Stanislav Lofaj Krivá 02:15:29 39     9   11

 

 
Copyright © 2017 Športový klub Podbiel. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.