Výsledky 2017 PDF Tlačiť E-mail


Výsledková listina 30. ročníka behu SNP Roháče-Podbiel, 06.08.2017





Štart číslo Meno Priezvisko Klub Rok narodenia Kategória Výsledný čas Celkové poradie Kateg B Kateg C Kateg D Ženy celkove Ženy F Oravskí bežci
18 Jan Wydra MOK Mszana Dolna, PL 1975 B 01:14:42 1 1




5 Štefan Štefina Ak Spartak Dubnica nad Váhom 1986
01:16:25 2





19 Michal Talaga MOK Mszana Dolna PL 1979
01:16:44 3





51 Ján Červeň Bežecký klub Dolný Kubín 1987
01:17:46 4




1
47 Roman Šlúch QSCert – certifikáty ISO 9001 1975 B 01:18:17 5 2




46 Roman Trtek Filištín Team, ČR 1986
01:20:05 6





4 Ivan Pavlík Ak Spartak Dubnica nad Váhom 1984
01:21:38 7





2 Pavol Dubovský ŠK Podbiel 1967 C 01:22:54 8
1


2
38 Jiri Maly Praha 6, ČR 1977 B 01:25:03 9 3




25 Roman Baláž Baláž EXTREME-TEAM Ostrava, ČR 1965 C 01:25:45 10
2



14 Tomáš Píchal Růžďka, ČR 1960 C 01:26:23 11
3



39 Miloš Franko ŠK Oravaman 1981
01:26:32 12




3
57 Ján Kamenský Liptovský Peter 1965 C 01:27:39 13
4



1 Tadeusz Jasek PZWLA, PL 1951 D 01:29:35 14

1


41 Zbiněk Skopalík KVS Olomouc, PL 1978
01:29:45 15





24 Rastislav Vajduľák Tvrdošín 1977 B 01:30:33 16 4



4
49 Lukáš Kubička AK ZŤS Martin 2001
01:31:00 17





26 Adéla Esentierová Baláž EXTREME-TEAM Ostrava, ČR 1988 E 01:32:40 18


1

22 Danka Hanulová Liptovske Sliače 1970 F 01:32:48 19


2 1
7 Róbert Berky Prievidza 1957 D 01:33:09 20

2


23 Pavol Hanula Liptovske Sliače 1969 B 01:33:36 21 5




42 Dušan Sitek Bratislava 1955 D 01:34:52 22

3


55 Jozef Datko BS Turany 1984
01:36:33 23





43 Jan Paľo Lokca 1981
01:36:40 24




5
33 Peter Kypta BK Sliač 1951 D 01:37:16 25

4


11 Peter Jurík Prievidza 1970 B 01:38:21 26 6




45 Milan Šiška zuberec 1964 C 01:38:50 27
5


6
27 Štefan Verníček MK Tvrdošín 1958 C 01:38:57 28
6


7
36 Peter Valach Zvolen 1961 C 01:39:00 29
7



15 Viktor Fonfer MK Tvrdošín 1971 B 01:39:19 30 7



8
40 Vlastimil Raclavský Liga100 Olomouc, ČR 1955 D 01:40:14 31

5


3 Iveta Vastušková Poprad 1960 F 01:41:00 32


3 2
10 Ivan Šillík BK Sliač 1964 C 01:41:02 33
8



21 Igor Voštiar Banská Štiavnica 1977 B 01:42:16 34 8




30 Jozef Jagelka Zubrohlava 1967 C 01:44:06 35
9


9
31 Juraj Vajduliak MK Tvrdošín 1961 C 01:44:08 36
10


10
53 Anežka Doležalová Dolný Kubín 1993 E 01:44:28 37


4
11
54 Tomáš Škuta BS Tatran Turany 1991
01:44:28 37





29 Pavel Hýrošš Sučany 1952 D 01:45:37 39

6


56 Pavol Ježík BS Tatran Turany 1969 B 01:45:47 40 9




48 Katarína Dvorská Bratislava 1985 E 01:47:17 41


5

34 Marek Pjenčák Námestovo 1981
01:47:51 42




12
16 Jan Balún MK Tvrdošín 1971 B 01:48:45 43 10



13
44 Pavol Martinek Žilina 1944 D 01:49:02 44

7


13 Marta Harmatova TJ Zuberec 1955 F 01:49:05 45


6 3 14
6 Jozef Vrták AK Nedožery 1952 D 01:49:53 46

8


12 Natália Juríková Prievidza 1974 F 01:50:51 47


7 4
58 Adam Kovalík Tvrdošín 1996
01:51:50 48




15
35 Eva Valachová Zvolen 1964 F 01:52:16 49


8 5
59 Ľubomír Záhora Hruštín 1966 C 01:52:41 50
11


16
32 Monika Karásková BK Sliač 1973 F 01:54:20 51


9 6
17 Peter Balún MK Tvrdošín 1970 B 01:55:46 52 11



17
37 Jozef Kravský Krivá 1981
01:55:59 53




18
9 Nora Šillíková BK Sliač 1967 F 01:56:44 54


10 7
50 Lukáš Špánik AK ZŤS Martin 2002
01:58:20 55





20 Radoslav Poštek ŠK Podbiel 1979
02:22:21 56




19
8 Zuzana Jandurová Slovenská Ľupča 1965 F 02:45:00 57


11 8
 
Copyright © 2017 Športový klub Podbiel. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.