Výsledky 2016 PDF Tlačiť E-mail


Výsledková listina 29. ročníka behu SNP Roháče-Podbiel, 07.08.2016; Celkové poradie





Štart číslo Meno Priezvisko Klub rok narodenia Kategória Výsledný čas Celkové poradie Kateg B Kateg C Kateg D Ženy celkove Ženy F Oravskí bežci
11 Jan Wydra MOK Mszana Dolna 1975 B 01:15:10 1 1




37 Tomáš Kubej ŠK Muránska Dlhá Lúka 1992
01:15:30 2





42 Ján Červeň BK Dolný Kubín - ITOSS 1987
01:16:26 3




1
31 Milan Ivan BK Sliac 1964 C 01:21:23 4
1



10 Janusz Sarnicki MOK Mszana Dolna 1966 C 01:21:41 5
2



38 Matej Tabak BŠK Banská Bystrica 1980
01:22:22 6





39 Konstantin Železov TURIEC.RUN 1969 B 01:22:50 7 2




1 Pavol A. Dubovský ŠK Podbiel 1967 B 01:23:18 8 3



2
4 Krzysztof Schab PL 1988 0:00:00 01:25:33 9





34 Ján Zvara BŠK Banská Bystrica 1974 B 01:27:16 10 4




5 Tomáš Píchal Růžďka 1960 C 01:28:26 11
3



36 Slavomír Praj Slovan Magura Vavrečka 1974 B 01:28:42 12 5



3
9 Zygmunt Łyżnicki MARKAM MOK Mszana Dolna 1951 D 01:28:53 13

1


26 Vladimir Konicek Drietoma 1965 C 01:28:59 14
4



12 Mariusz Papież MOK 1983
01:29:52 15





46 Anna Balošáková Stara Bystrica 1961 F 01:30:27 16


1 1
2 Jan Boleslav Rutkowski PL 1976 B 01:31:43 17 6




3 Joanna Rutkowska PL 1976 F 01:31:43 17


2 2
30 Dušan Sitek Bratislava 1955 D 01:32:47 19

2


18 Petr Koníček Tatran Havřice 1966 C 01:33:08 20
5



22 Roman Lisý ŠK Bobrovec 1969 B 01:33:15 21 7




8 Ivana Líšková Považská Bystrica 1989 E 01:33:16 22


3

20 Viktor Fonfer Maraton klub Tvrdošin 1971 B 01:35:04 23 8



4
28 Rastislav Vajduľák RUMCO Tvrdošín 1977
01:35:16 24




5
33 Anna Zvarová BŠK Banská Bystrica 1975 F 01:36:45 25


4 3
45 Vladimir Balosak Stara Bystrica 1959 C 01:37:57 26
6



29 Marek Wiacek PL 1962 C 01:38:13 27
7



35 Petet Valach Zvolen 1961 C 01:39:46 28
8



49 Štefan Verníček Zákamenné 1958 C 01:39:46 28
8


6
50 Lubomír Záhora Hruštín 1966 C 01:41:38 30
10


7
16 Jan Balun Maraton klub Tvrdošin 1971 B 01:41:54 31 9



8
19 Marek Sedláček Tatran Havřice 1975 B 01:42:59 32 10




41 Katarína Dvorská Podbiel 1985 E 01:42:59 32


5
9
13 Juraj Vajduliak OB Tvrdošín 1961 C 01:45:31 34
11


10
21 Pavol Martinek Žilina 1944 D 01:46:13 35

3


14 Jana Pácalová S.T.O.P.A. 1979 E 01:46:19 36


6

15 Andrej Pácal S.T.O.P.A. 1976 B 01:46:27 37 11




23 Jozef Jagelka Zubrohlava 1967 B 01:46:46 38 12



11
6 Miloš Turoň Námestovo 1989
01:47:18 39




12
48 Soňa Jurigová Majdová BK Dolný Kubín 1972 F 01:49:21 40


7 4 13
27 Milan Šiška TJ Roháče Zuberec 1964 C 01:50:12 41
12


14
47 Peter Kohut OSK Ludrova 1977
01:50:18 42





40 Peter Vajdulak Tvrdošín 1972 B 01:51:07 43 13



15
32 Eva Valachova Zvolen 1964 F 01:51:33 44


8 5
44 Jan Demeter Lutise 1943 D 01:51:50 45

4


7 Ján Kubirita LEMUR 1970 B 01:54:24 46 14




25 Juraj Jankuliak Námestovo 1978
01:55:20 47




16
17 Peter Balun Maraton klub Tvrdošin 1971 B 02:00:18 48 15



17
24 Renata Klčová Druzba Piestany 1971 F DNF






43 Stanislav Lofaj Kriva 1947 D DNF






 
Copyright © 2017 Športový klub Podbiel. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.